Aktuality:

Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno

31. 12. 2012


Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné.


Úsporné vytápění do ekonomického domu

06. 12. 2012


V současné době, kdy dochází ke každoročnímu navyšování nákladů na provoz a vytápění rodinných domů se často potýkáme s myšlenkou, jaký typ domu si pořídit, zda klasický zděný, pasivní, nízkoenergetický nebo nulový dům a samozřejmě i s tím, jaké vytápění je pro zajištění tepla vašeho domova to nejvhodnější.


Zařizujete své bydlení?

30. 11. 2012


Pokud právě zařizujete bydlení nebo vymýšlíte, jak realizovat vaši zahradu, máme pro vás celou řadu tipů a inspirací.


Objednejte si náš katalog rodinných domů zdarma, nebo odebírejte newsletterBulletin Ekonomických staveb


Zajímavosti:

Agua - therm 2011

Napsal dne 09. 01. 2012 uživatel radek.moucka

Veletrh ocenil novinky z oblasti úspor za energie

Porota složená z předních odborníků v oblasti technického zařízení budov dnes vybrala nejlepší exponáty 18. ročníku Mezinárodního odborného veletrhu vytápění domu, ventilace klimatizace, měřicí, regulační a sanitární techniky Aqua-therm Praha, který probíhá až do soboty na pražském výstavišti PVA Expo Letňany. Z 35 přihlášených novinek získalo Zlatou medaili veletrhu integrované tepelné čerpadlo vzduch-voda LWZ 304/404 SOL společnosti Stiebel Eltron a návrhy nových tepelných soustav a modelování simulací provozních stavů stávajících soustav HW HESCOnet od plzeňské firmy SYSTHERM. Dalších devět exponátů získalo čestná uznání. Veletrh Aqua-therm Praha je největší přehlídkou nových výrobků a technologií z oblasti úspor za teplo, elektřinu, plyn a vodu, které se v letošním roce účastní přes 250 vystavovatelů 11 zemí.