Aktuality:

Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno

31. 12. 2012


Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné.


Úsporné vytápění do ekonomického domu

06. 12. 2012


V současné době, kdy dochází ke každoročnímu navyšování nákladů na provoz a vytápění rodinných domů se často potýkáme s myšlenkou, jaký typ domu si pořídit, zda klasický zděný, pasivní, nízkoenergetický nebo nulový dům a samozřejmě i s tím, jaké vytápění je pro zajištění tepla vašeho domova to nejvhodnější.


Zařizujete své bydlení?

30. 11. 2012


Pokud právě zařizujete bydlení nebo vymýšlíte, jak realizovat vaši zahradu, máme pro vás celou řadu tipů a inspirací.


Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno

Napsal dne 31. 12. 2012 uživatel veronika.fundova

Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné.  Společnost WELLOKNA, zabývající se výrobou a prodejem oken a dveří přináší tuto převratnou novinku i svým zákazníkům. ENERGO okno je šestikomorové okno se třemi těsněními (vnitřní dorazové, vnější dorazové a středové mezi křídlem a rámem okna). Pro ještě lepší tepelně-izolační vlastnosti používá systém Eforte čtvrté těsnění umístněné v zasklívací drážce. Pomocí těchto těsnění a speciálnímu řešení parapetní části okna dokážete uspořit nemalé finanční částky. A to za to jistě stojí! Pokud vás zajímá tato tématika, přečtěte si celý článek nazvaný ENERGO OKNO.